2015.04.14.

Az első osztályosok közül hárman vettek részt a ZEN BU KAN KEMPO gyerek Országos Bajnokságon.

Kolossa Fanni formagyakorlatban arany érmet szerzett, másik két versenyszámban pedig ezüst érmet kapott.

Tóth Jázmin földharcban 2. formagyakorlatban 3. helyen végzett.

Ürögi Szabolcs földharcban aranyérmet szerzett.

Gratulálunk!

2014.11.27.

Tóth Jázmin 1. osztályos tanuló a XII. Aqvita Csákvár Kupa ZEN BU KAN KEMPO Országos Gyerek Versenyen Földharc kezdő lány versenyszámban I. helyezést ért el.

Kolossa Fanni 1. osztályos tanuló formagyakorlat versenyszámban I. helyezést, a 3 pontos kezdő versenyszámban III. helyezést ért el.

Kolossa Bálint 4. osztályos tanuló formagyakorlatból II. helyezést, földharcban szintén II. helyezést, 3 pontos harcban III. helyezést ért el.

Gratulálunk!

DSCF7533       DSCF7532

2014.11.24.

Iskolánk első osztályos tanulói szép eredményeket értek el a különböző sportversenyeken.

A Baranya Kempo Gyerek Házi Versenyen

Tóth Jázmin Földharc versenyszámban I. helyezést, Formagyakorlatban II. helyezést ért el

Ürögi Szabolcs Földharc versenyszámban és Formagyakorlatban I. helyezést ért el.

Kolossa Fanni Formagyakorlatban I. helyezést, Földharcban II. helyezést ért el.

Lévai Dávid OTP-MOL Bozsik program labdarúgó rendezvényén a legjobb játékos, jó cselező oklevélben részesült és kiérdemelte a szakemberek dicséretét.

DSCF7373 DSCF7374